Pevnosť Boyard cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 9:15 • OD 4. JÚLA •

Druhý tím na Pevnosti Boyard bojoval pre ľudí s Downovým syndrómom

14. 09 2017 11:35 | www.markiza.sk
Pevnosť Boyard
Pevnosť Boyard Foto: TV Markíza

Pre Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku získal úžasnú sumu!

Druhý súťažný tím z Pevnosti Boyard v zložení Roman Juraško, Mirka Almásy, Adriana Poláková, Tomáš Juríček a Števo Eisele získal opäť úžasnú výhru 4 250 eur, ktorú spolu s Nadáciou Markíza venujú Spoločnosti Downovho syndrómu. Gratulujeme!

O organizácii: Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku

Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku (SDS) už viac ako 20 rokov spája rodiny, priateľov a ďalších sympatizantov ľudí s Downovým syndrómom. SDS pomáha ľuďom s Downovým syndrómom pri ich začleňovaní do života, pri vzdelávaní, pracovnom zaradení a využívaní voľného času.

Vydávajú časopis Slnečnica, ktorý distribuujú do pôrodníc ako primárny zdroj informácií pre rodičov, ktorým sa narodí dieťatko s DS.

Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku sa snaží vytvárať priestor pre všetkých, ktorí chcú vzájomne zdieľať svoje pocity, skúsenosti, radosti či starosti. Spájame rodiny nielen vo virtuálnom svete internetu, ale aj v tom reálnom fyzickom, najmä prostredníctvom rekondičných pobytov a rôznych akcií, pomáhame rodinám a deťom.

SDS každoročne organizuje pobyty pre rodiny s deťmi s DS a tábory bez rodičov pre deti od 15 rokov, počas leta ale aj zimy.

Viac informácií na tejto adrese.

Upútavka

 
Pevnosť Boyard - od 29. septembra vždy v sobotu o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na