Pevnosť Boyard cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 9:15 • OD 4. JÚLA •

Prvý tím na Pevnosti Boyard bojoval pre talentované deti

07. 09 2017 10:01 | pet
Tím Dobre vedieť! po úspešnej misii
Tím Dobre vedieť! po úspešnej misii Foto: TV Markíza

Pre Nadačný fond Andrey Verešovej získali fantastickú sumu!

Prvý súťažný tím z Pevnosti Boyard v zložení Samo Trnka, Andrea Verešová, Veronika Velez-Zuzulová, Robo Jakab a Rasťo Sokol získal fantastickú výhru 6 580 eur, ktoré tím spolu s Nadáciou Markíza venuje Nadačnému fondu Andrey Verešovej na podporu detských projektov. Gratulujeme!

O organizácii: Nadačný fond Andrey Verešovej

Nadačný fond Andrey Verešovej (NF AV) podporuje talentované deti zo sociálne slabších rodín a detských domovov v oblasti kultúry, športu a vzdelávania. Cieľom Nadačného Fondu je všestranne prispievať k zlepšovaniu kvality života detí a ich rozvoju. Základná rovnica našej pomoci je jednoduchá. Konkrétne dieťa – konkrétna potreba – konkrétny darca. Piliermi našej charitatívnej činnosti sú individuálna pomoc, transparentnosť, adresnosť a efektivita.

O našej činnosti pravidelne komunikujeme s médiami prostredníctvom zakladateľky nadácie, pani Andrey Verešovej, a prostredníctvom projektov a akcií, ktoré organizujeme. Naša nadácia sa zameriava na podporu vzdelávacích aktivít a projektov spojených s rozvojom talentov, využitím voľného času, či hľadaním vhodného profesného zamerania detí.

Zameriavame sa na deti z finančne znevýhodnených a sociálne slabších pomerov a na detské domovy. Okrem toho je našim cieľom plniť detské sny. Sprostredkovávame stretnutia detí so známymi osobnosťami z oblasti, v ktorej sa deti chcú realizovať a rozvíjať nadanie. Idoly a vzory môžu byť ďalšou motiváciou a inšpiráciou v ich živote a štúdiu.

Organizujeme výlety, tábory, semináre, módne prehliadky, športové turnaje, školenia. Vzdelávacím a výchovným pôsobením napomáhame nielen ich psychickému a fyzickému rozvoju, ale v konečnom dôsledku aj rozvoju celej spoločnosti. Deti sú naša budúcnosť.

Viac informácií nájdete na tejto adrese.

Upútavka

 
Pevnosť Boyard - od 29. septembra vždy v sobotu o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na