Pevnosť Boyard cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 9:15 • OD 4. JÚLA •

Keď Bičana prešiel smiech a Partlová pišťala ako najatá

05. 10 2017 10:25 | pet
Miňo Kereš, Mirka Partlová, Lukáš Adamec, Monika Sakmanová a Andrej Bičan
Miňo Kereš, Mirka Partlová, Lukáš Adamec, Monika Sakmanová a Andrej Bičan Foto: TV Markíza
Lukáš Adamec
Mirka Partlová
Andrej Bičan

Na Pevnosti Boyard takmer museli stráviť noc!

Do boja o poklad otca Fourasa vyráža ďalšia skupina odvážlivcov. Pevnosť Boyard sa na budúci týždeň pokúsi zdolať tím v zložení Mirka Partlová, Monika Sakmanová, Lukáš Adamec, Andrej Bičan a Miňo Kereš, čiže partička, ktorú dobre poznáte zo šou Tvoja tvár znie povedome.

Opäť sa môžete tešiť na mimoriadne výkony a poriadnu dávku zábavy, no napríklad večného "vtipálka" Andreja Bičana smiech prešiel hneď pri úvodnej inštruktáži. Mirka Partlová v sebe objaví absolútny strach z hadov a jej pišťanie si zapamätáte ešte na dlho.

 

Miňo Kereš zasa zistí, že záľuba v kolotočoch môže byť aj prospešná, Monike Sakmánovej sa nesplní túžba, akú na legendárnej pevnosti nemal asi nikto a Lukáš Adamec si vymodlí vytúženú disciplínu. Ale aj takú, ktorú absolútne nechcel.

Zaujímavosťou ešte je, že táto partička musela na Boyarde takmer stráviť noc! Po nich mal na pevnosť doraziť tím Telerána, ktorý pre zlé počasie krúžil tri hodiny na rozbúrenom mori. Do poslednej chvíle nikto netušil, či sa vôbec bude dať dostať na pevninu. Bičanovej partii to však vôbec nevadilo, už sa tešili na nočnú žúrku!

Dobrodružstvo na Pevnosti Boyard pokračuje v stredu 11. októbra o 20:30 na Markíze

Nestihli ste poslednú epizódu Pevnosti Boyard? Pozrite si ju tu alebo zadarmo v našom videoarchíve!

 

Upútavka

 
Pevnosť Boyard - od 29. septembra vždy v sobotu o 20.15, na Dajto!
Sledujte celé epizody na